Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Holčičku (†8) otec vyfotil u večeře na Facebook: Pak ji BRUTÁLNĚ ZAVRAŽDIL!

Holčičku (†8) měl ubodat její otec.
Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie
Z ohavného činu je podezříván Bill Billingham (54). Měl se dopustit brutální vraždy své dcery Mylee (†8), kterou podle vyšetřovací verze několikrát bodl nožem. Ačkoliv byl sám převezen do nemocnice se zraněním břicha, policie se domnívá, že si ho způsobil sám. V domě totiž nejsou žádné stopy po další osobě a případném vrahovi.

Holčičku Mylee Billingham měl brutálním způsobem připravit o život její otec Bill Billingham. Pouhou hodinu předtím, než ji údajně ubodal k smrti, svou dcerku vyfotil a snímkem se pochlubil na Facebooku. Jedli spolu pizzu a dívali se na televizi.

Desítky minut poté už Mylee vezli záchranáři do nemocnice. Mnohačetná bodná zranění byla bohužel natolik vážná, že je holčička nepřežila.

Samotný Bill v této chvíli bojuje o život, rovněž ho převezli do nemocnice s bodným poraněním břicha. Policisté se však domnívají, že si je způsobil sám. Zda tak chtěl odvést pozornost a navést muže zákona na stopu někoho třetího, anebo mělo jít o sebevraždu, zatím zůstává otázkou.

Maminka Mylee, Tracey, se kterou je Bill rozvedený, je zdrcena nejenom ze ztráty milované dcery, ale i z exmanželova obvinění. Nikdo nechápe, proč by se něčeho takového dopustil.

"Nemohu uvěřit, že by byl něčeho takového schopný. To na něj ani trochu nesedí. S Tracey se sice rozvedli, ale alimenty na všech pět dětí vždy důsledně posílal," řekl serveru thesun.co.uk kamarád obviněného muže.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy