Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Holčičku (6) znetvořili pitbulové: Fotodeníček jí pomáhá zahojit strašné rány

Malá Zoey si fotí deníček.
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Maminka malé Zoey sledovala hororovou scénu, kdy se na její tehdy pětiletou dceru vrhli dva pitbulové a rozkousali jí obličej. Holčičce zůstalo viset jedno oko z důlku a čelist měla rozdrcenou na stovky kousků. Útok přežila jen zázrakem. Aby se smířila se svou novou tvářičkou a zvykla si na sebe, každý den se fotí.

Zoey Woody z Floridy měla štěstí v neštěstí, když přežila zběsilý útok dvou pitbulů. Zraněním neunikla ani její maminka Paige (41), která dceru bránila vlastním tělem. Té psi utrhli kus ucha. Hrůzně pokousanou holčičku odvezl vrtulník do nemocnice, kde podstoupila desetihodinovou operaci, při níž jí chirurgové dávali dohromady na několik stovek kousků rozdrcenou čelist a roztrhanou tvář. Zázrakem se jim podařilo zachránit jí i oko.

Dnes šestiletá Zoey podstoupila martyrium hojení a v dubnu ji čeká třetí plastika obličeje. Aby si zvykla na to, jak teď vypadá, vede si holčička fotodeníček. „Každý den si udělá tak 30 selfie. Myslím, že jí to pomáhá si zvyknout na svou tvář a také vidí, jak se jí hezky hojí jizvy,“ uvedla Paige pro Daily Mail.

„Párkrát se mě zeptala, jestli je ošklivá, ale samozřejmě jsem ji ujistila, že je krásná. Rány ji furt bojí, ale ona se i tak snaží usmívat. Fotí se smutná i veselá a dělá na sebe ksichtíky. Nemůže se smát úplně, protože jí ty bestie utrhly spodní ret. Lékaři jí ho sice přišili, ale… Myslím, že ty selfie jsou její způsob, jak se se vším vyrovnat. Zrcadlům se vyhýbá,“ dodala Paige.

Související články

Další články