Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Holčičku (6) brutálně znásilnili a umučili k smrti dřevěným kolíkem!

Holčičku (6) brutálně znásilnili a umučili k smrti dřevěným kolíkem!
Zdroj: archiv
Případ malé znásilněné holčičky šokoval celý svět. Šestiletá indická dívenka měla v děloze zaražený dřevěný kůl. Brutální způsob znásilnění připomněl případ studentky znásilněné v Dillí v roce 2012.

Dívka zemřela na následky zranění dřevěným kůlem, který pronikl tak hluboko, že jí poranil nejen dělohu, ale také střeva. Rodina odmítá dívčinu kremaci, dokud nebude nelítostný zabiják předveden před soud. K hrůznému případu došlo jen den po nechvalně proslulém výročí hromadného znásilnění studentky v Indii před pěti lety.

"Posmrtná zpráva uvádí, že dívka měla modřiny po celém těle. Jednalo se o oblast od ramen až k pasu. Když byla nalezena místními obyvateli v neděli ráno, krvácela z nosu a z hrdla", uvádí Daily Mail

Rodina tvrdí, že přes noc byla dívka s ní. Až ráno si všimla, že dcera chybí. "Rozzlobení obyvatelé města Hisar a Uklana ráno uzavřeli své obchody a snažili se vyburcovat okolí, aby začalo dívku hledat", uvádí Daily Mail.

Podezřelý je však stále na svobodě. Rodina chce do případu zapojit federální policii. Místní policie je podle ní nedůvěryhodná.

Související články

Další články