Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Holčičku (†4) roztrhali divocí psi: Maminka dcerku našla ležet v kaluži krve

Ilustrační obrázek.
Zdroj: Pixabay
tragédie
Teprve čtyřletá holčička ze Saúdské Arábie jménem Shahd tragicky zemřela poté, co byla napadena pěti psy. Stalo se to blízko města Riyadh. Maminka ji našla ležet v kaluži krve před rodinným domem. Holčičku ještě živou převezli do nemocnice, ale lékaři už nemohli nic dělat a dívka jim zemřela pod rukama.

V páteční podvečer na předměstí Al Washaila blízko města Riyadh byla čtyřletá holčička napadena smečkou divokých psů. "Jezdívali jsme na dovolenou do rodinného domku Al Washaila. V pátek večer se nám má neteř ztratila," uvedl Shahdin strýc pro web Gulf News. Šlo ale o pouhých pár minut. Maminka se ji pak vydala hledat.

Strašlivý pohled se matce Shahd naskytl, když dorazila k rodinnému domu. Ostatní pak přivolal jen maminky zoufalý výkřik. Maličká Shahd ležela před domem v kaluži krve a kolem ní pobíhalo pět divokých psů, kteří ji napadli. Na psy pak házela rodina cihly, aby je rozehnala. Zakrvácenou a umírající holčičku nechali převézt do nemocnice.

"Spěchali jsme do nemocnice a dorazili jsme tam asi v půl šesté večer. Zdravotníci nám řekli, že je Shahd stabilní. Počkali jsme venku kvůli covidovým opatřením, ale v 19:50 nám řekli, že neteř zemřela. Byl to pro všechny obrovský šok," sdělil webu zdrcený strýc Abdullah Hazzam Al Abd Al Salam. Dodal pak, že se v okolí pohybuje mnoho divokých psů, kteří na dovolenkáře často útočí.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy