Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Holčičku (4) postavili před Českou vlajku a nechali ji zpívat protiislámskou píseň. A tohle opravdu není trestné?

Možná si to rodiče neuvědomují, ale tahle holčička bude jednou dospělá
a video, které pustili do světa, jí může život pěkně zkomplikovat.
Internetem se volně šíří video, jehož autor, což je předpokládám rodič, by měl být hnán k zodpovědnosti za to, že svoji čtyřletou dceru zneužívá k naprosto nechutné propagaci vlastních názorů. Je jedno, zda jste příznivci toho, aby si každý vyznával náboženství, jaké chce a kde chce, je jedno, zda souhlasíte s přílivem uprchlíků, či nikoli. Nezáleží na tom, zda se řadíte ke sluníčkářům, radikálním odpůrcům, či jste někde uprostřed a tvoříte si vlastní názor podle toho, jak se situace vyvíjí. Protože ať patříte do kterékoli z výše jmenovaných kategorií a máte alespoň trochu rozumu, je pro vás tohle video odsouzeníhodné.

Čtyřletá holčička stojící před vlajkou České republiky zpívá píseň Mešita. To je výsledek vymývání mozků. Konvičkovci na sebe můžou být hrdí.

Je to dítě. Nemá nejmenší tušení o tom, co opakuje za slova, jaká mají význam. Bezmezně věří svým rodičům a ti se s ním místo Prší, prší naučí Mešitu od Tomáše Ortela.

Cítit se budou v právu

Ti v tom černým hávu

Útočí jen v davu a svatou válku ctí.

Pro Aláhovo slávu, uříznou ti hlavu

Mají jen o to snahu, zastavme šílenství!

Tak zní refrén písně, která má na Youtube.com přes 3 miliony zhlédnutí. Tak hlavně že postavit čtyřleté dítě před vlajku a nechat ho odžvatlat slova, která mu nic neříkají, a nakonec celý záznam volně šířit internetem šílenství není. Jak správně podotkli diskutující pod videem – za toto by měly padat tresty.

A na závěr vzkaz těmto velmi činným rodičům: Používáte děti k propagaci svých rasistických názorů? Jste úplně stejní jako IS…

Mohlo by vás zajímat

Další články