Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Holčičku (†1) roztrhal rotvajler na kusy. Co na to matka?

Holčičku roztrhal rotvajler.
Zdroj: Youtube
Strašná tragédie se stala v Austrálii, kde se matka procházela s dcerou Kamillah Jones (†1). Procházka byla jejich každodenní rituál. Kdyby maminka malé holčičky věděla, že se den záhy změní v noční můru, pravděpodobně by ani nevycházela z baráku. Její malou dcerku totiž roztrhal rotvajler.

Malá Kamillah Jones byla obyčejné děvčátko, které sotva vykouklo na svět. Byla zvyklá se se svojí maminkou každý den procházet v kočáře a těšila se ze světa. Jednoho osudného dne ale matka s dcerou vycházet neměly. Běžný den se změnil v noční můru.

Maminka s Kamillah Jones měly zrovna namířeno k příbuzným, když rotvajler, který byl za plotem, přeskočil plot a roztrhal holčičku na kusy. „Slyšela jsem, jak volají o pomoc, je to hrozná tragédie,“ vypověděla sousedka. Malá holčička byla tak vážně zraněna, že nehodu nepřežila, píše web news.com.au. Matka se z nehody bude jistě ještě dlouho vzpamatovávat. K případu se nechce vyjadřovat. K okolnostem se vyjádřila teta zemřelé holčičky. „Naše rodina ztratila dívenku, která nedostala šanci na život,“ řekla.

Související články

Další články