Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Holčička z E.T. mimozemšťana nebo samice z Andílků. Drew Barrymore má bohužel ke všemu daleko!

+ Dalších 13 fotografií
Kde je pravá Drew?
Herečku Drew Barrymore (43) si všichni pamatují jako roztomilou holčičku ze snímku E.T. mimozemšťan nebo sexy samici z Charlieho andílků. Po čtyřícítce tedy není ani roztomilá, ani sexy. Posuďte sami v naší galerii.

Jistě všichni pamatujete doby, kdy se oblíbená americká herečka Drew Barrymore ukazovala, jak ji pán bůh stvořil a všichni jsme nad jejími fotkami slintali. A bylo také proč.

Není tomu tak dávno, co se sympatická blondýnka pyšnila skvělou postavou a roztomilým obličejíčkem. Bohužel, tyhle časy jsou dávno pryč. V současné době vypadá Drew jako sešlá padesátnice, její tělo není nic moc a celkově je nějaká nateklá. Před nedávnem si vyrazila se svými kamarádkami na slunnou dovolenou do Mexika.

Je si moc dobře vědoma toho, že její postava není žádné terno, a proto ji raději zahalila do trika a kraťasů. Sice to není typický koupací úbor, ale schová vše, co nemá být vidět. Podívejte se do galerie, jak vypadala herečka ještě před několika lety a jak vypadá nyní. To je rozdíl, co?

Ke krasavici z Charlieho andílků nebo k holčičce ze snímku E.T. mimozemšťan má tedy rozhodně daleko.

Mohlo by vás zajímat

Další články