Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Holčička v Brně se málem uvařila v autě: Patricie Solaříková ví, jaké to je! VIDEO

Nezodpovědní rodiče, kteří se o své tříleté dítě zřejmě moc nezajímali, nechali dcerku zavřenou v autě na rozpáleném parkovišti a šli v klidu nakupovat do obchodního centra v Brně. V tu dobu bylo 30 stupňů ve stínu. Nebýt pohotového muže, holčička by se uškvařila. Jak moc je to nebezpečné, upozorňovala i hvězda Ulice Patricie Solaříková (29), která se nechala do rozpáleného auta zavřít dobrovolně.

Otřesný případ se stal v Brně, kde na parkovišti nechali v rozpáleném autě zavřenou tříletou dceru. Na situaci zareagoval pohotový muž a přivolal strážníky, kteří holčičku zachránili. Zůstat v příšerném horku v uzavřeném prostoru na jednom místě je skutečně nebezpečné. Své o tom ví Patricie Solaříková, která o tom natočila krátký spot.

Zavřela se na téměř čtvrthodinu do auta a snažila se bez vody vydržet ve velikém vedru, zatímco její pes „šel nakupovat“. Video upozorňovalo na to, že lidé často nechávají své psy zamčené v dopravním prostředku, a tak si s ním tentokrát prohodila roli. Nechávat v autě dítě je samozřejmě ještě podstatně nebezpečnější a může dojít k strašné tragédii. Při úmorném počasí může jak dítě, tak zvíře potkat smrt.

Související články

Další články