Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Holčička se probrala z kómatu a jasně popsala, jaké to je v nebi: Vrátila jsem se, aby rodiče nebyli smutní!

Malá Amber popsala, jaké to je v nebi!
Teprve sedmiletá holčička si hrála na zahradě a kvůli nešťastné náhodě se na ni převrátila obrovská a těžká pneumatika. Děvčátko upadlo do kómatu a podstoupilo operaci. Když se malá Amber vzbudila, popsala rodičům a novinářům, jaké to je v nebi.

Sedmiletá holčička Amber Rose Kordiaková upadla po dost hnusné nehodě do bezvědomí. Děvčátko si hrálo na zahradě v americkém Minneapolisu. Její otec Jesse spravoval svůj traktor a velká kola nechal opřená u stodoly.

Malá a zvídavá Amber se pokusila na jedno kolo vyšplhat. Bohužel, došlo k velké tragédii a 300kilová pneumatika se na ni převrátila.

Pohotový otec na nic nečekal a s vypětím všech sil těžkou pneumatiku nadzvedl a odtlačil. Naskytl se mu ale moc ošklivý pohled. Amber měla několik kostí rozdrcených a její tvář jako by se rozpůlila. Při cestě do nemocnice musel otec obličej dívky tlačit k sobě. Natolik bylo vážné její zranění.

Lékaři vzali malou dívenku okamžitě na sál. Ovšem rodiče připravili na nejhorší a velkou naději jim nedávali. Amber je ale velká bojovnice a přežila.

Jakmile se probrala z kómatu, řekla své mamince, že viděla nebe. „Mami, vylétla jsem ze svého těla a viděla, jak táta zvedl tu pneumatiku a jak mě drží,“ svěřila se Jen televizi KSTP.

„Byla prý v nebi šťastná. Říkala, že nás viděla a došlo jí, že by nám její smrt zlomila srdce. Bylo jí to líto, tak se rozhodla vrátit na tento svět,“ dodala maminka. Okamžik novinářům popsala i sama Amber: „Šla jsem do nebe a viděla světelné paprsky, které proudily na zem.“

Nehoda se stala v roce 2013 a od té doby holčička podstoupila již řadu operací a další ji čekají. Tak snad všechno dopadne dobře.

Související články

Další články