Chloe neměla lehké těhotenství. Jejímu miminku diagnostikovali gastroschízu – vrozenou vadu břišní stěny. A tak musela být celé těhotenství pod dohledem lékařů.

Malá Maisie je opravdu velmi statečná bojovnice. Narodila se se střevy mimo tělo a bez pupíku. Hned po narození lékaři bojovali o její život. Pár sekund po porodu lékaři zabalili orgány holčičky do fólie, aby zabránili infekci. A tím jí nejspíš zachránili život. A místo pupíku má teď malou jizvu.

Teď už jsou jí 4 měsíce a vůbec byste na ní nepoznali, že musela podstoupit tak závažnou operaci. „Když se narodila, zahlédla jsem ji jen krátce. Celý tým hned začal bojovat o její život. Orgány jí zabalili do fólie,“ řekla maminka Chloe.

„Naštěstí operace byla úspěšná. Chci moc poděkovat celému týmu, že zachránil moji malou holčičku. Trvalo tři dny, než jsem si ji vůbec mohla pochovat,“ dodala Chloe.

Teď už je Maisie doma společně se starší sestrou Elouise a je zdravá a raduje se ze života. Všichni jsou šťastní, že vše dobře dopadlo a můžou být spolu pěkně pohromadě.