Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Holčička se narodila bez 90 % mozku! Lékaři jí nedávali ani měsíc, přesto žije!

Chudák holčička!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Malá Aniyah, která pochází z dvojčat, přišla o 90 % svého mozku kvůli zvláštní poruše, kdy se mozek vyvíjí mimo lebku. Hned druhý den po porodu podstoupila operaci, kdy lékaři zdrcené rodiče informovali, že holčička dlouho nepřežije. Aniyah se ale rozhodla, že to tak lehce nevzdá, a spolu se svým zdravým dvojčetem Sophiou dělá rodičům radost již přes 4 měsíce.

Rodiče zažívali neskutečné štěstí, těšili se na příchod svých dvojčátek a vše měli naplánované. Obzvláště maminka se nemohla dočkat svých dvou vytoužených děvčátek. Jenomže hned po porodu přišla velká rána.

Aniyah, jedna z holčiček, bohužel trpí velmi vzácnou poruchou, kvůli které přišla téměř o 90 % mozku. Kvůli této obtížné poruše se mozek děvčátka vyvíjí mimo lebku.

Hned druhý den po porodu malé děvčátko podstoupilo náročnou operaci. Bohužel, prognózy nebyly příliš příznivé. Lékaři okamžitě informovali rodiče, že porucha mozku je natolik závažná, že děťátko nepřežije moc dlouho.

Ale malá Aniyah se rozhodla, že svůj boj o život rozhodně nevzdá jen tak. I když je ještě hodně malinká, bojuje jako lev.

Zatím statečně vyhrává nad osudem. Jsou jí již čtyři měsíce a rozdává úsměvy na celý svět. Tak snad tenhle příběh bude mít šťastný konec.

Související články

Další články