Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Holčička přežila týden bez vody a jídla. Našli ji sedět vedle mrtvé babičky!

Malá Brier Rose přežila týden bez vody a jídla, když její babička náhle
zemřela.
Těžké chvíle si muselo prožít batole, když mu náhle zemřela babička, jenž ho hlídala. Bylo bez jídla a vody celý týden! Jak je možné, že nikdo ze sousedství neslyšel pláč malého dítěte?

Matka malé holčičky Brier Rose je ve vězení a tak se o ni doteď starala babička. Ta však náhle zemřela.

Až po celém týdnu malou Rose našli policisté. A to díky dceři zemřelé. Ta je sice ve vězení, ale vyslala svého přítele, aby se šel do domu podívat, protože se matka dlouho neozvala a nebrala telefon.

Když se dostal k domu, hlavní dveře byly zamčené. Musel počkat na policisty, bez nich neměl šanci se dovnitř dostat. Během čekání nahlédl do okna a uviděl matku své přítelkyně ležet nehybně na podlaze.

Jakmile dorazila hlídka, okamžitě vtrhla do domu. Naskytl se jim opravdu smutný pohled. Žena nejevila známky života a u ní seděla vyhladovělá plačící holčička. Malá Brier Rose byla zesláblá, vyděšená a dehydrovaná. Následoval rychlý přesun do nemocnice, kde se o batole postarali.

Je velké štěstí, že dívka přežila. O pár dní později by neměla šanci přežít.

Mohlo by vás zajímat

Další články