Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Holčička není vysoká ani 60 centimetrů a vypadá jako batole. Neuvěříte, kolik je jí ve skutečnosti let!

Parisikha Das vypadá jako batole a neměří ani 60 centimetrů. Řadí se tak mezi nejmenší lidi na světě. Jenže miminko už dávno není. Neuvěříte, kolik jí je let!

Parisikha Das z Indie je jedním z nejmenších lidí na světě. Měří totiž jen asi 58 centimetrů a váží 11 kilo. Váha odpovídá asi 6měsíčnímu miminku. Miminko už ale dávno není. Je jí už 11 let! Holčička, která neumí mluvit ani chodit, je ale ve své zemi považována za boží dílo a lidé za ní jezdí ze všech koutů Indie. Na dívku upozornil portál Daily Mail.

„Moje dcera je nejoblíbenější dítě v naší obci. Každý ji tady miluje,“ řekla Daily Mailu její matka Rekha Das (42). „Každý se s ní chce setkat a lidé si s ní hrají dlouhé hodiny,“ dodala s úsměvem. Péče o dívku ale nebyla vždy snadná.

„Máme starší děti a jsou úplně zdravé. Během těhotenství jsem si nepíchala žádné injekce ani nebrala léky. Dcera přestala růst, když jí byly dva roky, a to jsme si řekli, že je něco špatně,“ řekla matka, která s holčičkou navštívila několik odborníků, ale všichni byli bezmocní. Vzhledem k tomu, že neměli peníze, nemohli dívku léčit ve větších nemocnicích. „Mám o ni strach. Milujeme ji, ale mám strach o její budoucnost,“ dodala.

Související články

Další články