Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Holčička má nádor a brzy zemře. Zdrcení rodiče s ní ještě před smrtí udělali speciální sérii fotek

Jonesovi si procházejí noční můrou každého rodiče.
Zdroj: 808photographyjax.com
+ Další 4 fotografie
Rodiče vědí, že brzy ztratí dceru, která se narodila s nádorem na mozku. Na věky ji proto nechali zvěčnit na sérii fotografií.

Erika a Stephen Jonesovi byli už smířeni, že jejich druhá holčička bude mít Downův syndrom. Verdikt doktorů po narození dítěte byl ale ještě fatálnější. Malá Abigail se totiž narodila s neoperovatelným nádorem na mozku. Zbývaly jí týdny až měsíce.

„Naše srdce se rozlomila a naši mysl zaplavilo tolik otázek a obav z neznámého, co nás čekalo,“ popsala prvotní pocity Erika.

Dceru si vzali domů a s pomocí pediatrů se jí nyní snaží zajistit co nejvíce péče a lásky. S krutým osudem se však nikdy nesrovnají.

„Hýbe se, nechává se kojit, vřeští, vyplazuje jazyk, otevírá očička, drží naše prsty a dělá všechny další věci, jaké miminka dělávají. Nechceme ji ztratit. Chceme ji vidět smát se, tančit, prát se s její sestrou, jezdit na kole, chodit do školy… Chceme ji vidět žít,“ truchlí žena.

Aby si na Abigail uchovali věčnou vzpomínku, společně s ní si nechali pořídit sérii fotek. Osm z nich si prohlédněte v naší galerii.

Související články

Další články