Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Holčička (†9), kterou v Ostravě muž vyhodil z 10. patra: Byla to jeho sestřička!

Panelák, kde se odehrála smutná tragédie.
Zdroj: Google StreetView
Záhadnou tragédii, která se ve čtvrtek stala v Ostravě, vyšetřuje policie jako vraždu. Muž tam po hádce vzal teprve devítiletou dívku a vyhodil ji z 10. patra. Podle všeho byli sourozenci!

Páteční večer obyvatelé paneláku v ostravských Výškovicích nevyženou z hlavy ještě hodně dlouho. Muž (28) tam vyhodil z okna devítiletou holčičku, vzápětí se z 10. patra vrhl také.

Mělo se tak stát po ostré hádce. Zatímco dívenka po dopadu na tvrdý beton ještě žila a zemřela až za několik minut, její vrah byl po smrti okamžitě.

Od počátku bylo jasné, že byli v příbuzenském vztahu. Nyní se však ukazuje, že šlo zřejmě o bratra a jeho mladší sestru. S informací přišel server Blesk.cz.

Další okolnosti nešťastného incidentu zůstávají zatím záhadou. Sousedé se nemohou shodnout, zda nejprve vyhodil dívenku, anebo s ní vyskočil v náručí. Odpovědi přinese až policejní vyšetřování, které stále probíhá. Nařízena byla i soudní pitva.

Mohlo by vás zajímat

Další články