Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Holčička (8) jako jediná z rodiny přežila žhářský útok. Chcete jí na Vánoce udělat radost? Pošlete jí přání!

Holčička (8) jako jediná z rodiny přežila žhářský útok. Chcete jí na Vánoce udělat radost? Pošlete jí přání!
Zdroj: facebook.com/Schenectadyssupersurvivor
+ Dalších 5 fotografií
Jako jediná z rodiny přežila brutální žhářský útok. Svou podporu jí nyní může vyjádřit celý svět.

Žena se chtěla zbavit manžela a se svým milencem na něho naplánovala žhářský útok V hořícím domě společně s mužem ale byly i jejich čtyři malé děti. Kromě nejstarší Safyre celá rodina uhořela

Tohle není příběh z americké kriminálky, tohle je bohužel reálný případ, který se před dvěma lety odehrál v New Yorku. Nejmladší z mrtvých měl teprve jedenáct měsíců. Safyre byla nalezena pod tělem svého otce, který se ji snažil chránit před plameny. Podle doktorů bylo velkým zázrakem, že přežila Popálená byla na 75 % těla.

Dnes osmiletá holčička má za sebou už přes padesátku operací a řada dalších ji ještě čeká. Pravou ruku ztratila hned po požáru, po čase jí byla amputována také levá noha. Hlavně se však musí potýkat se ztrátou největší, a to všech svých nejbližších příbuzných.

Momentálně je v péči tety z otcovy strany a s obrovskou pomocí dalších lidí včetně zdravotnického personálu či místních obyvatel se znovu snaží žít jako obyčejná dívka.

A podpořit ji nyní můžete také vy! Teta Safyre, Liz Dolder, totiž ostatní na Facebooku vyzvala, zda by mohli dívce poslat vánoční přání Společně je poté budou přidávat na speciální stromek. Chcete jí napsat i vy? Tady je adresa:

Safyre Terry

P.O. Box 6126

Schenectady NY 12306, USA

Související články

Další články