Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Holčička (6) ze Žižkova před rokem záhadně zmizela: Rodina si toho všimla až teď!

Valerie zmizela loni v říjnu.
Stěží pochopitelný případ zmizení řeší pražští policisté. Pátrají po šestileté Valerii Kvasničkové ze Žižkova. Společně se třemi sourozenci ji měla v poručnické péči babička. Strážce zákona zalarmoval příbuzný mladé dívenky s tím, že ji už delší dobu neviděl. Ze zjištění policie pak vyplynulo, že naposledy spatřena byla minulý rok v říjnu!

Několik měsíců ji neviděli, ale nikdo nehnul ani brvou. Teprve šestiletá Valerie Kvasničková z pražského Žižkova se ztratila už v loni v říjnu. Její zmizení nahlásil jeden z jejích příbuzných až teď!

Policistům řekl, že ho znepokojilo, že dívku už delší dobu neviděl. O Valerii se spolu se třemi sourozenci starala babička, všechny děti měla v poručnictví.

S jistotou byla dívka naposledy viděna v říjnu 2017, a to ve Viklefově ulici na Žižkově. Tam rovněž bydlela. Příbuzní ji podle policie možná viděli ještě v období Vánoc, ale s jistotou to nikdo nevěděl.

Babička strážcům zákona nedokázala vysvětlit, že neví, kde se Valerie momentálně nachází. „Kriminalisté s šedesátiletou ženou zahájili trestní stíhání pro trestné činy opuštění dítěte nebo svěřené osoby a zanedbání povinné výživy. Zároveň podali podnět na její vzetí do vazby, což soud akceptoval,“ řekl mluvčí pražských policistů Jan Daněk.

Není vyloučeno, že se holčička stala obětí trestného činu. Valerie měří asi 120 centimetrů, má černohnědé vlasy a hnědé oči. Na levém obočí má jizvu. Zveřejněná fotka byla pořízena před dvěma lety, novější neexistuje. Všechny, kdo by o dívce mohli mít nějaké informace, policisté prosí, aby zavolali na linku 158.

Mohlo by vás zajímat

Další články