Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

HOLČIČKA (5) ŽILA V HORORU: Vysvobodili ji z úděsného brlohu zamořeného špínou

+ Dalších 8 fotografií
Hrůzný příběh malé holčičky Ljubov (5), která žila v bytě po strop plném odpadků. Nalezli ji zde poté, co její matka Irina Garaščenková (47) byla několik dnů nezvěstná. Zanedbaná dívka neuměla mluvit a nejevila žádné známky sociálních dovedností.

Ruští policisté nalezli pětiletou holčičku v moskevském bytě zavaleném odpadky. Ljubov byla dehydratovaná, nemocná a také podvyživená. Neovládala jazyk a ani neměla znalost sociálních dovedností. Na dívčině krku byl zanícený přívěsek, který u ní byl tak dlouho, až jí srostl s kůží.

Nebohé dítě vyrůstalo v obrovském množství smetí, srovnatelného se skládkou. V odporném bytě dívenka žila i se šváby. Sousedé popisovali, jak při otevření bytu šel odtamtud neskutečný smrad až k omdlení. Bordel byl úplně všude.

Když policisté vstupovali do zabordeleného bytu, museli mít ochranné masky. Byt byl v tak příšerném stavu, že nebylo jediné místo, kde by nebyly hnijící odpadky. Sousedé byli v šoku, protože matka chodila dobře oblékaná a občas i zametala chodbu. Ale byli v domnění, že dívenku vychovává babička, jak jim bylo kdysi řečeno. Irinu po návratu domů zadrželi a je obviněná z pokusu o vraždu. Podívejte se do fotogalerie na strašlivé fotky z bytu, ve kterém musela dívka přežívat.

Související články

Další články