Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Holčička (3) na hřišti našla extázi a snědla ji: Myslela si, že jde o bonbon, je v kritickém stavu

Zdroj: profimedia
omyl
Teprve tříletá holčička na dovolené na Ibize našla tabletu extáze. Ta se povalovala na dětském hřišti, kde ji dle policie omylem upustil drogový dealer. Dívenka si myslela, že jde o bonbon, a tabletu snědla. Nyní je v nemocnici v kritickém stavu.

Teprve tříletá holčička byla na Ibize společně se svou matkou a dvěma sourozenci na dovolené. Děti si společně hrály na hřišti, když dívenka na zemi spatřila tabletu extáze. Ta v jejích dětských očích ovšem působila jako bonbon, a tak ji snědla.

Incident se odehrál v dětském parku ve městě Santa Eulalia na jihovýchodním pobřeží Ibizy, což je jeden z nejoblíbenějších cílů dovolenkářů z celého světa. Dívenka byla původně hospitalizovaná v jedné z tamních nemocnic, vzhledem k vážnosti jejího stavu však byla později letecky přepravena do nemocnice na Mallorce, kde leží na dětské jednotce intenzivní péče.

Podle serveru Thesun.co.uk. mluvčí nemocnice potvrdil, že testy prokázaly, že dívenka skutečně spolkla extázi. Policie momentálně pracuje s možností, že tableta byla nedopatřením upuštěna na zem neznámým dealerem.

Související články

Další články