Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Holčička (12) vyfotila bájnou LOCHNESKU! Hned první den prázdnin

Dívka vyfotila lochnesku na svůj smartphone.
Zdroj: Facebook
Malá slečna si vyrazila s rodiči k lochnesskému jezeru, bájnou příšeru se jí podařilo vyfotit úplnou náhodou sotva pár hodin po příjezdu. Plavala jen asi dvacet metrů od břehu.

Dvanáctiletá Charlotte Robinson z Leedsu se s rodiči vydala do Invermoristonu, kde pobývali v Loch Ness Highland Lodges. Mladá slečna se hned vydala na obchůzku kolem jezera, když se najednou dvacet metrů od břehu vynořila bájná lochneska. „Bylo tam něco ve vodě. Tak jsem si to vyfotila. Mělo to dlouhý krk a hlavu ve tvaru háku. A bylo to černé. Asi po minutě se to ponořilo a pak to znovu vyplulo o kus dál,“ řekla Charlottte Daily Mailu.

Paní Robinsonová dodala: „Když mi Charlotte řekla, že vyfotila lochnesku, moc jsem tomu nevěřila, ale něco tam je.“ Odborník na lochneskou příšeru Steve Feltham (55), který se záhadným jezerním tvorem zabývá 27 let, je snímkem nadšený. „Je to nejlepší fotka Nessie, jakou jsem kdy viděl, a že jich bylo. Může to mít úplně prosté vysvětlení, třeba je to tuleň. Ale na takovou fotku jsem čekal roky. Gratuluji, Charlotte. Jsem nadšený!“ Jenom letos svědci zahlédli lochnesku v jezeru už čtyřikrát.

Související články

Další články