Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Holčičí den u Vémolových: Lela Ceterová s dcerkou Lily skočila do bazénu

Holčičí den u Vémolových: Lela Ceterová s dcerkou Lily skočila do bazénu
Zdroj: IG: @lela_ceterova_official
+ Dalších 9 fotografií
Matka a dcera
Horké letní dny svádí k tomu, aby se člověk pořádně vyřádil v bazénu nebo někde u vody. Volného času využila i Lela Ceterová (30) s dcerkou Lily. Karlos Vémola "vyklidil pole" a holky nechal spolu samotné doma. A rozhodně se spolu nenudily.

Momenty, které spolu tráví matka s dcerou, jsou naprosto kouzelné. Lela Ceterová strávila krásný den se svou milovanou dcerkou Lily, kterou má s MMA zápasníkem Karlosem Vémolou. Ten je nechal doma samotné a holky si mohly užívat jedna druhé. Začalo to rozkošným tanečkem a skončilo to cachtáním v bazénu.

Maličká Lily dostala rozkošný klobouček a nafukovací kruh, aby nedošlo k nějaké nehodě. Lela se na Instagramu rozplývala nad tím, jak rozkošná Lily je. I když holčička často zaraženě sledovala své okolí, několikrát se do vody nožkama opřela pořádně.

Každý den není posvícení

Ještě nedávno to však u Vémolových vřelo. Hlavně poté, co Lela na svého partnera Karlose veřejně na jeho profilu vystartovala s výčitkou, že jí je nevěrný s cizími ženami. Později její komentář u Terminátorova statusu zmizel a bojovník se snažil problém legračně hodit na novináře. To mu ale nikdo nevěřil, i když se snažil to uhrát na dokonalou rodinku.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy