Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Holásková bojuje za svou dceru: Sledujte video, ve kterém Regina konečně neplká jenom o ufonech a iluminátech a poprvé mluví k věci!

Nedávno jsme vás informovali o videu, které Regina Holásková (35) umístila na kanál YouTube a ve kterém ukazuje, jak jí chtějí odebrat dceru Paolu Iris. Holásková o získání dcery do vlastní péče bojuje už dlouho, jejími pěstouny se stali Tesařovi, rodiče otce dítěte Pavla Tesaře. ExVyVolená Regina ale s dcerou žila v nevyhovující chatrči, kde jí dokonce během účinkování ve čtvrté řadě VyVolených odebrali elektřinu z důvodu opakovaného neplacení.

Regina do VyVolených přišla, aby za svou účast inkasovala peníze, které nutně potřebuje ke splácení dluhů. I když se držela zkrátka, svými neustálými plky o tom, jak by lidstvo mělo žít, otravovala život všem ve Vile a několikrát se jí kvůli tomu podařilo některé soutěžící pořádně vytočit.

Ve videu, kde Regina vysvětluje, jak je to mezi ní a její dcerou, zřejmě poprvé v životě mluví jasně a rozumně. O iluminátech a životě na jiné planetě nepadne ani jedno slovo, fakt!

Související články

Další články