Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Hokejový zámořský tým si lebedí! Trénuje ho tato česká krasavice Karolína (30)

Zdroj: instagram
ti se mají
Hokejový tým Carolina Thunderbirds se má opravdu na co koukat. Šéfuje mu totiž mladičká rodačka z Ostravy Karolína Huvárová. Vypracovaná, 163 cm vysoká krasavice je tak první Evropankou, která trénuje profesionální dvoumetrové hráče. Jak se vůbec na takový post dostala?

Kráska z Ostravy, která se již dlouhá léta věnuje nejen svému tělu, ale i fitness, se stala první Evropankou, která trénuje profesionální tým hokejistů. V roce 2015 se Karolína Huvárová zúčastnila mistrovství světa v bikiny fitness a od té doby se jí daří čím dál lépe!

Vymakaná kočička tak nyní trénuje jako hlavní kouč zámořský tým Carolina Thunderbirds. Rodačka z Moravy to ve svých 30 letech dotáhla opravdu daleko a musejí ji poslouchat dvoumetroví chlapi. Karolína měří jen 163 cm, takže si musela zařídit opravdový respekt.

Brunetka je velmi sdílná nejen na svém Instagramu, ale i blogu, kde se dělí s fanoušky nejen o své tělo, ale i střípky z jejího života, jak se holka z Česka dostala až do profesionálního hokejového týmu. „Jak jinak než přes postel,“ přiznala Huvárová na svém blogu.

Trenérka tvoří nějakou dobu pár s profesionálním hokejistou Andrém. Ten se po několika letech v týmu musel rozhodnout, zda bude dál hráčem, či začne trénovat. Slovo dalo slovo, a tak se nyní mohou kochat hráči krásnou Češkou.

Související články

Další články