Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Hokejový svět v slzách! Obránce Tomáš Prokop (†27) si sáhl na život

Zdroj: HC Motor České Budějovice
Tragédie

V pouhých sedmadvaceti letech zemřel talentovaný hokejový obránce Tomáš Prokop. Zpočátku byla informace o jeho skonu velmi stručná, ale později začala na povrch vyplývat řada detailů. Například to, že si měl sám sáhnout na život. O tragédii informoval hokejový tým Motor České Budějovice

Český hokej zasáhla tragická událost. V sedmadvaceti letech zemřel bývalý hokejový obránce Tomáš Prokop. Podle hokejového klubu Motor České Budějovice si život vzal v neděli 19. září. „Jsou zprávy, které nám rvou srdce. Odpočívej v pokoji, Tome,“ napsal klub k článku na svých sociálních sítích.

PR manažer klubu Tomáš Kučera prozradil, že si hokejista sáhl na život sám. „Vždycky to byl veselej kluk, jenže za tím se často odehrávají úplně jiné příběhy. Škoda mladého života,” uvedl dále na sociálních sítích.

Hokejovou kariéru ukončil

Českobudějovický odchovanec si zahrál za mládežnické reprezentace. Dále hrál také v Havlíčkové Brodě, Šumperku i ve slovenské Žilině nebo ve Francii. Hokejovou kaiéru však v roce 2018 ukončil, jak o tom informoval klub.

Související články

Další články