Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Hokejový mistr světa Drahomír Kadlec zažívá NEJHORŠÍ chvíle svého života. Jeho syn ZEMŘEL při těžké autonehodě!

Drahomír Kadlec přišel o svého syna…
+ Další 3 fotografie
Děsivá zpráva zasáhla hokejovou legendu Drahomíra Kadlece. Jeho syn zemřel při těžké autonehodě u obce Doksy. Sedmadvacetiletý Lukáš, který řídil červené auto, dostal v prudké zatáčce smyk a vyletěl do protisměru.

Když rodič přežije dítě, je to obrovská tragédie. A informaci o smrti svého vlastního potomka rozhodně nechce slyšet žádný rodič. Bohužel Drahomír Kadlec, hokejový šampion z roku 1996, si musel tuto zprávu vyslechnout.

V pondělí ráno mezi obcemi Dobrá a Doksy se srazila v zatáčce dvě osobní auta. Sedmadvacetiletý Lukáš, který řídil červené auto, dostal v prudké zatáčce smyk a vyletěl do protisměru. Bohužel v ten okamžik kolem Lukášova auta projížděl bílý automobil a srážce již nešlo zabránit.

V bílé fabii seděly dvě ženy, které jsou vážně zraněné. Lukášovi v druhém autě už bohužel nebylo pomoci. Portál Blesk také přišel s informací, že mrtvý řidič má být údajně synem hokejisty Drahomíra Kadlece, který se stal před dvaceti lety hokejovým mistrem světa.

Mohlo by vás zajímat

Další články