Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Hokejový mistr světa Drahomír Kadlec zažívá NEJHORŠÍ chvíle svého života. Jeho syn ZEMŘEL při těžké autonehodě!

Drahomír Kadlec přišel o svého syna…
+ Další 3 fotografie
Děsivá zpráva zasáhla hokejovou legendu Drahomíra Kadlece. Jeho syn zemřel při těžké autonehodě u obce Doksy. Sedmadvacetiletý Lukáš, který řídil červené auto, dostal v prudké zatáčce smyk a vyletěl do protisměru.

Když rodič přežije dítě, je to obrovská tragédie. A informaci o smrti svého vlastního potomka rozhodně nechce slyšet žádný rodič. Bohužel Drahomír Kadlec, hokejový šampion z roku 1996, si musel tuto zprávu vyslechnout.

V pondělí ráno mezi obcemi Dobrá a Doksy se srazila v zatáčce dvě osobní auta. Sedmadvacetiletý Lukáš, který řídil červené auto, dostal v prudké zatáčce smyk a vyletěl do protisměru. Bohužel v ten okamžik kolem Lukášova auta projížděl bílý automobil a srážce již nešlo zabránit.

V bílé fabii seděly dvě ženy, které jsou vážně zraněné. Lukášovi v druhém autě už bohužel nebylo pomoci. Portál Blesk také přišel s informací, že mrtvý řidič má být údajně synem hokejisty Drahomíra Kadlece, který se stal před dvaceti lety hokejovým mistrem světa.

Mohlo by vás zajímat

Další články