Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Hokejový bůh Jaromír Jágr slaví narozeniny: Těchto sedm ŽHAVÝCH kočiček prošlo jeho postelí! Veroniko, máš na ně?

+ Dalších 146 fotografií
Legendární hokejista, žijící v USA, Jaromír Jágr, dnes slaví své pětačtyřicáté narozeniny. Dočká se miláček národa do svých padesáti let konečně svatby a potomka? Nebo se své největší lásky hokeje jen tak nevzdá a bude hrát, až dokud o něj nebudou mít zájem?

Hokejový bůh Jaromír Jágr slaví pětačtyřicáté narozeniny. I když většina hokejistů je v jeho věku dávno v hokejovém důchodu, Jarda se své největší lásky rozhodně nehodlá jen tak vzdát. Nedávno se nechal slyšet, že se cítí skvěle a je ve své nejlepší formě

Tahle informace nejspíše příliš nepotěšila jeho současnou přítelkyni, bývalou striptérku Veroniku Kopřivovou Ta už si brousila zoubky na to, že si Jardu oficiálně před jejím milovaným Bohem omotá kolem prsteníčku, zplodí s ním syna a Jarda zasadí strom No ale to, jak se zdá, tak zatím rozhodně nejde podle plánu.

Teplická kadeřnice není jedinou dívkou, která se mihla v Jardově posteli. S Jaromírem strávila pár pěkných chvil také Lucie Borhyová (38). Byli spolu v roce 2004 pouze 2 měsíce. Žhavé noci u Lucie doma, sex hned na prvním rande

S další mladičkou šťabajznou strávil Jarda pouze jednu noc, ale z té vyšlo naprosto legendární selfie. Kateřina Provazníková byla s Jágrem jen pár hodin. V září roku 2015 její selfie vedle spící legendy udělala ale pěkný rozruch

Modelka a moderátorka Inna Puhajková (30) byla s Jágrem od roku 2006 do roku 2012. Zatím je Inna jednou z Jágrových přítelkyní, se kterou vydržel nejdéle. Vypadalo to, že bude konečně tou, kdo Jaromíra Jágra dostane před oltář. Jejich vztah překonal několik krizí a vypadalo to slibně. Nakonec to ale ukončili v roce 2012.

Letní románek si prožil s tehdejší moderátorkou hlavních zpráv na Nově Nikol Lenertovou Jarda se poté vracel do Ameriky, ale už sám bez Nikol. Taková obyčejná a krátká letní láska, která se konala v roce 1999.

Lucie Kovandová se postarala o pěkný rozruch. S Jágrem strávila noc loni v červnu. Oba tvrdili, že se nic nestalo a šlo pouze o přespání

Andrea Verešová (36) s Jardou strávila 4 roky, od roku 1999 do roku 2003. Důvodem rozchodu bylo to, že se krásná Andrea nechtěla vzdát modelingu a studií práv. Jardovi evidentně nevoní cílevědomé holky. Inteligence a cílevědomosti se u své nynější přítelkyně určitě bát nemusí. Veronika Kopřivová je povoláním přítelkyně, která má obě ruce levé.

Iva Kubelková (39) strávila po boku Jaromíra Jágra tři roky. Randili spolu od roku 1996 do roku 1999, důvodem rozchodu byla Jágrova nevyspělost a problémy s mámou Džegr Iva se nechala slyšet, že Jágr je pod obrovským vlivem své maminky. No jak jinak.

Související články

Další články