Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Hokejoví fanoušci běsní: Nové dresy bez státního znaku nechceme!

Češi budou mít nový dres. Fanouškům se nelíbí.
Zdroj: Instagram
+ Další 2 fotografie
Český hokejový dres dostane novou podobu. Místo státního znaku na něm bude vyobrazen lev s pukem v tlamě. „Lidé k dresu mají vztah emocionální než racionální,“ tvrdí komentátor Robert Záruba. Změna to bude veliká. Viditelná bude, až budou Češi počátkem listopadu bojovat proti Švédům. Přesně v ten moment si dresy odbudou svou premiéru. Fanoušci z toho ale příliš nadšeni nejsou, ba přímo běsní.

Změna podoby dresů nastává po čtvrt století. I proto to veřejnost nese těžce. Státní znak měl pro nás velký význam. Ten má teď nahradit lev, co bude mít puk v tlamě. „Jsme připravení čelit tomu, že část republiky to těžce přijme,“ prohlásil dle iDnes vedoucí hokejového oddělení Petr Nitsche z agentury BPA.

To také asi bude muset, jelikož fanoušci ve veřejných diskuzích jsou nekompromisní. „Katastrofa. Ani mě moc nezajímá, kdo to vymyslel, ale kdo to schválil a řekl, jo, to je dobrý,“ rozčiluje se jeden. „Nezlobte se na mě, ale vypadá to a evokuje to dres nějakého finského ligového týmu,“ reaguje další.

„Ach jo, lví hlava s pukem v tlamě místo státního znaku. Nebylo by lepší rovnou M z Mekáče?“ píše jeden z mnoha diskutujících. Reakcí je skutečně nepočítaně a nutno podotknout, že většina jich kladných rozhodně není.

Související články

Další články