Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Hokejové vdovy: Rachůnkova (†32) žena se vdala, dívka Vašíčka (†30) má opět hokejistu

Zdroj: profimedia.cz, Instagram
+ Dalších 27 fotografií
smrt v jaroslavli
Jan Marek (†31), Josef Vašíček (†30) a Karel Rachůnek (†32). Ta tři jména zná každý Čech. Tři slavní hokejisté zemřeli při letecké tragédii v Jaroslavli v září 2011. Co dnes dělá Kateřina Rachůnková, Lucie Marková a Michaela Jajtnerová, která v době tragédie chodila s Pepou Vašíčkem?

Určitě to pořád bolí, ale život jde dál. Při leteckém neštěstí přišel český hokej o tři jména. Josef Vašíček, Karel Rachůnek a Jan Marek, to jsou čeští hokejisté, na které budeme navždy vzpomínat.

Kateřina Rachůnková byla po smrti svého muže na dně. Z toho jí tenkrát pomohl hokejistův dobrý kamarád Petr Vampola. Dostal Katku zpět do života a jejich přátelství postupně přerostlo do vztahu. Nedávno oznámili, že se vzali.

Nyní se starají nejen o Rachůnkova syna Matýska a dceru Kačenku, která už chodí do školy, ale také o společnou dceru Aničku. Děti samozřejmě vedou ke sportu, z Matyáše je navíc také hokejista a tatínek by z něj měl určitě velkou radost.

Snoubenka Josefa Vašíčka sbalila dalšího hokejistu

Josef Vašíček po sobě zanechal snoubenku Michaelu Jajtnerovou. Ta se ihned po smrti především snažila získat co největší část dědictví po zesnulém hokejistovi. Nakonec spor vyhrála a po Vašíčkovi zdělila miliony. „Už napořád zůstaneš v našich srdcích. Život musíme užívat každý den a žít ho naplno, jako by byl náš poslední, všichni víme, jak ve zlomku vteřiny může být konec. Život je dar, tak ho žijte naplno,“ napsala pod fotku se zesnulým přítelem.

Dnes už i Míša Jajtnerová našla životní oporu. A zase je to hokejista. Jajtnerová je spokojená po boku Lukáše Lhotáka, který hraje ve Švýcarsku a nakoukl i do reprezentace. Podle fotek, které Míša dává na sociální sítě, se zdá, že bolest po ztrátě první hokejové lásky už ustupuje.

Manželka Jana Marka vede syna ke sportu a mluví s ním o tatínkovi

Život se po ruské tragédii otočil o 180 stupňů i Lucii Markové. Ta navíc měla s Janem Markem čerstvě narozeného Honzíka a nebylo pro ni především zpočátku jednoduché se o syna starat. Nyní už se ale společně baví i o tatínkovi.

„Řekla jsem mu o tatínkovi všechno. Ví, jak Honzík zemřel. Když se ho někdo zeptá, řekne mu to. Ale ptá se na něj často, má rád, když mu o něm vyprávím. Sám to vyžaduje,“ uvedla Marková v rozhovoru pro iSport.cz.

Související články

Další články