Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Hokejové Lidušky Jágra a Erata: První říká pravdu a nikdo jí nevěří, druhá lže a škodolibé kámošky předstírají, že jí věří

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Modelky Kovandová s Blahovou jsou neprávem házeny do jednoho hokejového pytle. Zatímco ta první je slušná a věrná, ta druhá si na obojí jenom hraje.

Česká Miss World Lucie Kovandová zle dojíždí na naivitu, se kterou využila doprovod a nabídku noclehu v jednom z bytů, které v centru města vlastní její kamarád Jaromír Jágr (43).

Při příchodu ve třech je nafotili paparazzi deníku Blesk během noci a rána, na které řada hokejistů, zejména Martin Erat s modelkou Lucií Blahovou, nebudou vzpomínat v dobrém.

Kovandová, která s Jágrem nejen nespala, ale ani to zjevně neměla v úmyslu, se "veze" v průšvihu Blahové, která ve finiši vybagrovaného vztahu s fotbalistou Janem Štohanzlem neodolala pokušení a odvedla si nad ránem z baru podroušeného a ženatého hokejistu Martina Erata, o kterém dobře věděla, že má doma ženu a dvě děti. Následně si moc nepomohla trapnou výmluvou na Facebooku, kterou hasila požár a nechtěně pořádně přiložila pod kotel i Kovandové.

Ta je vyhlášenou rychlošípačkou a nedavajkou prostě proto, že je silně konzervativní a navíc šťastná v pětiletém vztahu s Vítem Juránkem, u kterého nás, poměrů u Kovandové i Jágra znalých, nepřekvapila reakce v podobě vzkazu, že nejen dobře ví, že nic nebylo, ale Jágra by Lucii i přál s tím, že si přesto myslí, že jim s Lucií v dalším štěstí nic nebrání a o noclehu věděl.

Jágra řešit víceméně netřeba, hokejista sexuje tak maximálně s Biblí a hokejem a svou ohleduplností a altruismem je znám, proto je celá bulvární hra okolo jejich "rande" samozřejmě jen čistý boj o čtenáře.

Bulvární hra okolo "kamarádů" Blahové a Erata je zase o tom, že Blahová zkouší předstírat, že nad ránem neodcházela s Eratem zabojovat v posteli o doživotní nicnedělání, a bulvár se jí směje.

Výsledek? Kovandová a její partner jsou za sympaťáky, stejně jako Jágr, který už ale byl božstvo předtím, Erat má doma tichou domácnost a Blahová je pro srandu všem, akorát její přátelé na Facebooku musejí dělat, že za ní stojí.

Kovandové gratulujeme a vzkazujeme, že si jí vážíme, a Blahové gratulujeme a vzkazujeme, že je zlodějka Protože kdo lže (a Blahová se Štohanzlem rozejitá nebyla, když šla na ústní zkoušky s Eratem), ten krade.

Související články

Další články