Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Hokejové legendě zůstaly oči plné slz: Jaromíru Jágrovi zemřel blízký člen rodiny

Hokejové legendě zůstaly oči plné slz: Jaromíru Jágrovi zemřel blízký člen rodiny
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Smutná zpráva
Jaromíru Jágrovi (48) zůstaly oči pro pláč. Hokejové legendě zemřel strýček Vladimír Jágr. Bylo mu 71 let a neštěstí se odehrálo už před měsícem a půl. Jágrův strýc na tom nebyl zdravotně dobře již delší dobu. Jeho smrt byla však náhlá a nikdo s tím nepočítal.

Hokejová legenda Jaromír Jágr truchlí nad ztrátou v rodině. Do nebe Jardovi odešel strýček z otcovy strany. Vladimír Jágr, který zemřel ve věku 71 let, byl svobodný a bezdětný, zato velmi pracovitý. Do nebe odešel už 15. dubna, přesto parte s jeho jménem je stále vyvěšené ve vitríně jednoho z kladenských pohřebních ústavů. "Odešel tak náhle, že jeho rty nám sbohem nestačily dáti," píše se tam.

Ačkoli byl dlouhodobě nemocný, s jeho smrtí nikdo nepočítal. Jarda ke strýčkovi nikdy neměl moc blízko a vídal ho jenom při větších rodinných oslavách. I tak ho jeho odchod zasáhl. "Se strýcem moc v kontaktu nebyl, jelikož on bydlel na statku ve Švermově. Celá rodina jsme se vídali jenom při svatbě, nebo když se sázely brambory či sklízelo obilí," řekl pro Blesk hokejistův synovec Jiří Kalla.

"Co vím už z mládí, tak se ani s Jaromírovým tátou příliš nestýkali. Vždycky to bylo takhle. Spíš jen při práci. Žádné rozpory však mezi nimi nebyly, jen si oba žili svůj život," prozradil dále Kalla. "Ale rozhodně to není tak, že by se nevídali vůbec. Jaromírův otec bratrovi občas opatroval statek," prozradil blízký rodinný přítel a bývalý kladenský hokejista Lubomír Čužák Rys.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy