Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Hokejové fanynky na Staromáku ve varu: Dámy prosily o fotku, podpis a házely podprsenky

+ Dalších 111 fotografií

Na Staromáku vypuklo hotové šílenství. Čeští hokejisté to totiž po čtrnácti letech dokázali a urvali po dlouhých letech zlato. Jak zachytili fotografové eXtra.cz, do centra Prahy se na sportovní hvězdy dorazily podívat tisíce lidí. Po zlatých hoších šílí zejména ženy, které prosily o fotku, podpis a některé dokonce odhodily podprsenky. 

Mistrovství světa v ledním hokeji skončilo a nemohlo dopadnout lépe. Český tým přijel v pondělí na Staroměstské náměstí oslavit zlato společně s fanoušky. Jak zachytili fotografové eXtra.cz, sportovci byli zcela na roztrhání a fanynky by pro fotku či podpis byly schopné zabíjet.


Téměř všichni členové národního mužstva nevěděli, kam skočit dříve. Ze všech stran se k nim hrnuly fanynky, které žadonily o selfie či podpis na dres. Některé byly natolik ve varu, že odložily svršky. Podprsenku kupříkladu chytil hezoun našeho týmu Lukáš Sedlák. Obdivovatelky si však mohou nechat zajít chuť. Sedlák totiž dorazil po boku půvabné partnerky.

Doporučené video: Hokejové šílenství na Staroměstském náměstí.


Lukáš Dostál byl v obklopení fanynek

V centru pozornosti se ocitl i mladý gólman Lukáš Dostál, který se stal hvězdou letošního šampionátu. Svými bezchybnými zákroky zachránil nároďák hned několikrát, a to si čeští fanoušci moc dobře uvědomují. "Lukáš Dostál nedostal," skandovali na Staroměstském náměstí.


Mezi miláčky hokejových fanynek patří bezesporu i Dominik Kubalík, jenž rozdával úsměvy na všechny strany a se všemi se vesele fotil. V obklopení se samozřejmě ocitl i hrdina posledního zápasu David Pastrňák, který měl však oči jenom pro svou krásnou Rebeccu, jež dorazila i s jejich malou dcerkou.

Fotky najdete v galerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy