Byly doby, kdy Jarda Jágr na svůj Facebook psal snad i to, že si prdnul. Prostě o všem, co se v jeho životě dělo, informoval své věrné fanoušky z celého světa. Nebylo měsíce, aby tam nedal aspoň jeden příspěvek. Jenže teď je opravdu ticho po pěšině a hokejová rodina smutní!

Místo aby si se svými věrnými fandy psal, tak se radši nechává znemožňovat přes snapchat svou přítelkyní Veronikou Kopřivovou, která si Jaromíra přivlastnila a dělá mu tam různé karikatury, a lidi, co ho mají rádi, nestačí zírat, co vše si nechá líbit.

Jenže hokejista je zamilovaný, nevidí, neslyší a poslouchá jen svou striptérku, která se teď cítí jako královna sociálních sítí. A královnou i Jardova světa, kde teď hokejová rodina nemá místo. Přeci jen se musí holce od tyče věnovat, aby neměl doma dusno.

Ale copak nemyslí ani trochu na ty lidi, co na něm viseli, byl jim inspirací a nechávali si od něj radit? Teď ze sebe nechává jen dělat šaška, je lidem bohužel spíš pro smích na fotkách a videích, kde má psí uši a podobné ptákoviny. Svým fanouškům napsal naposledy 28. června a tím to skončilo, už nic pak nenapsal, nepostoval, prostě se odmlčel.

Asi má moc práce s náruživou Verunkou, přeci jen uspokojit takovou tanečnici bude asi pořádná dřina. Jenže i přesto všechno by měl myslet na ty mladé kluky, kterým je idolem a jsou zklamaní, že nemají žádné odezvy od hokejového boha.