Hokejová rodina Jaromíra Jágra (42) má prvního člena černé pleti, ač černoušci povětšinou hokeji příliš neholdují.

fitness šílence Bena Cristovaa (27) je tomu ale prý jinak, jak naznačuje v dech beroucí historce ze svého dětství, kterou tasil, když se se svým idolem potkal v posilce, kam je nahnal společný marketingový partner:

„Když jsem byl malý, tak jsme sbírali hokejové kartičky. A jednou z nejcennějších byl právě Jaromír Jágr. Dodnes mám celou sadu kartiček schovanou. Pro mě je to velká pocta, že si můžu zacvičit s mým dětským vzorem," řekl Ben netuše, že u hokejových kartiček není ani tak důležité, že je na nich Jarda, ale spíše o jakou se jedná sérii a tak dále, ale to je fuk, důležité je, jak skromný Ben pěkně mluví o ještě skromnějším Džegrovi: „Jaromír je kliďas, pohodář, celou dobu vtipkoval, a dokonce znal moji hudbu. Je to žijící legenda a přitom je skromný, stojí nohama na zemi.“

Netroufáme si oslovit Jágra, zda by nám mohl do telefonu říct alespoň jeden název nějaké Benovy písně, ale z fotek je zjevné, že si tihle dva drtiči holčičích pokojíčků ve fitku fakt porozuměli a vzájemně se strašně respektují, což je krásné v dnešním světě, kde je často nesmírně těžké najít mezi rasami tolik porozumění!