Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Hokejová nálada a boj s Rusem se blíží: Na Václaváku vystavili dresy české reprezentace zamrzlé v ledových kostkách

České dresy na Václavském náměstí.
Zdroj: Profimedia.cz

Za necelý měsíc všichni hromadně zapneme sportovní kanál veřejnoprávní televize a budeme necelých 14 dní sledovat nejlepší sportovce světa, jak si poradí s drsnou ruskou zimou. A český fanoušek bude hlavně čekat na nejdůležitější zápasy olympiády v Soči.

Na hokejový souboj s Rusem.

Řevnivost obou našich národů na ledě je už dávno vyhlášená a ví o ní i v cizině. Zápasy Rusko – Česko nebývají sice tak krvavé jako Česko – Kanada, ale jde v nich o víc než jen o porážku soupeře, je to hlavně o tom, Rusovi ukázat, zač je toho loket. A že se nedáme.

Někdo myslí ještě na rok 68 (známe takové případy), někdo nemůže dosud ještě pobrat, jak si zklamaná sborná sundávala vztekle stříbrné medaile z krku, když my jsme v roce 2010 vyhráli zlato. Boj s Rusem nás tentokrát bude čekat na jeho domácí půdě, a proto je hokejovou náladu třeba jitřit už zavčasu.

Na Václavském náměstí se tedy objevily dresy české repre zamrzlé v ledu. Nová atrakce slavného pražského bulváru láká nejen hokejové fanoušky, ale i ty, kdo mají o nominacích trenéra Hadamczika své pochybnosti. Uvidíme za necelý měsíc. V Rusku…

Související články

Další články