Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Jágr se vysmál Slovákům, že jsou vždy k poražení: Nemáš úctu! Toto si nedovoluj, vzkazuje mu Golonka

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 5 fotografií
sport
Jaromír Jágr (48) se dostal do střetu se slovenskou legendou Jozefem Golonkou (82). Hráč s číslem 68 pokládal svůj text na sociálních sítích za legraci a humor, někteří s ním však jeho nadšení nesdílejí.

„Za normálních okolností bychom hráli na mistrovství světa se Slováky a určitě bychom jim to nandali. Ale asi by to bylo těsný, není mi dvacet," napsal Jaromír Jágr (48) na sociálních sítích.

Tímto svým výrokem ovšem naštval slovenskou legendu Jozefa Golonku. „Jágr byl pan hokejista, ale toto by si neměl dovolovat,“ řekl na webových stránkách pluska.sk. A dále dodal: "Sportovní historie zná víc velkých hráčů, ale nezažil jsem, že by se v takovém duchu někdy vyjádřili Beckenbauer, Jordan nebo Messi. Jestli nemá Jágr respekt vůči jakémukoli soupeřovi, měl by se raději zahryznout do jazyku.“

Jágr chtěl svým vzkazem upozornit na charitativní akci s názvem Repreduel, kterou připravily pro fanoušky a hráče hokejové svazy Česka a Slovenska. Záměrem bylo prodat co nejvíce lístků v hodnotě 55 korun na pomoc seniorům, dětem a zdravotním sestrám.

Související články

Další články