Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Hokejová hvězda získala významné ocenění: Jaromír Jágr se může pyšnit dalším úspěchem

Hokejová hvězda získala významné ocenění: Jaromír Jágr se může pyšnit dalším úspěchem
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Úspěch Jágra
Jaromír Jágr (48) se může pyšnit dalším úspěchem. Novináři webu NHL.com totiž útočníka pocházejícího z Kladna zvolili nejlepším pravým křídlem v novodobé historii kanadsko-americké soutěže. V anketě oficiálního webu ligy hlasovalo celkem třináct novinářů.

Populární hokejista Jaromír Jágr si může do seznamu úspěchů připsat další. Tentokrát získal opravdu významné ocenění. Novináři webu NHL.cz ho zvolili nejlepším pravým křídlem v novodobé historii kanadsko-americké soutěže.

Rodák z Kladna má být rozhodně na co hrdý. I sám Jágr se úspěchem pochlubil na sociální síti, což obvykle nedělá. "Nerad se chlubím, vím moc dobře, že pýcha předchází pád. Uvědomuji si, že bez Boha, rodičů a lidí kteří mi pomohli, bych nikdy nic nedokázal, ale dnes udělám výjimku. Děkuji. Moc si toho vážím," napsal na svém profilu.

V anketě oficiálního webu ligy rozhodovalo celkem třináct novinářů, přičemž deset z nich zařadilo Jágra na první místo v žebříčku. Novináři vždy vybírali 16 hráčů, kteří v NHL hráli od roku 1967 až po současnost.

Kdo další se do žebříčku probojoval, se podívejte do fotogalerie.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy