Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Hokejistu Jakuba Vránu uhranula pohledem: 10 dokonalých fotek nové přítelkyně Báry Uhrové

Zdroj: archiv
+ Dalších 10 fotografií
galerie
Hokejista Jakub Vrána (24) se sice v současné době nemůže věnovat kvůli koronaviru své profesi, ale rozhodně se mu nedaří špatně. Po jeho boku se totiž začala objevovat sympatická modelka Bára Uhrová. Blonďatá Bára sice nepatří mezi přední české hvězdy Instagramu, ale ve světě modelingu není žádným nováčkem. Fanoušci na sociálních sítích hokejistovi gratulují a vzkazují, že si vybral dobře.

Hokejový útočník Jakub Vrána se musel kvůli pandemii koronaviru vrátit z Washingtonu do Česka a nemůže se tak věnovat hokeji. Společnost mu však dělá jeho nová přítelkyně Barbora Uhrová. Hokejista před pár dny zveřejnil snímek s modelkou.

„Karanténní zdřímnutí,“ napsal sice stroze, ale všem fanouškům bylo jasné, že s Bárou tvoří nový pár. „Hrozně vám to spolu sluší. Přeji vám štěstí,“ gratulují Báře a Jakubovi fanoušci na sociálních sítích.

Bára Uhrová není žádným modelkovským béčkem. Za svoji mladou kariéru stihla spolupracovat už s takovými značkami jako je Vogue, Gucci nebo Valentino. Jakub Vrána má skutečně vkus na ženy a není divu, že si vybral právě Báru, na které jsou nejpůvabnější její uhrančivé oči.

Do galerie se můžete podívat na 10 snímků téhle krásné modelky.

Související články

Další články