Jen co hokejisté pojedli v restauraci Katr, což je základna buldozerů modelkovských srdéček Nedvěda s Ručinským, vyrazili po okolních barech a skončilo to jako pokaždé.

Pavelec na šrot, v dámském kloboučku vypadal jako hraběnka na dostizích v Ascotu a zatímco náš gólman s parťákem Voráčkem odjel posléze nocí za doprovodu několika fanynek směr Kladno vstříc buď své posteli (Voráček je zadaný), nebo nespoutanému sexu (Pavelec ne, ten vyhodil Voráčka a tradá do svého hnízdečka lásky), nejvíce se vyznamenala hvězda Phoenixu Martin Erat!

Ten si mezi plejádou českých modelek, které se jakoby náhodou zrovna včera motaly okolo baru Kozička za účelem doživotního nicnedělání, zřejmě vybral Lucii Blahovou, modelku s nejzajímavějším předkusem českých mol a hlavně partnerku kopačky Mladé Boleslavi, toho času indického klubu Mumbai City Jana Štohanzla.

Dívku, která je hodně podobná Eratově manželce Věře, ale o Věru zřejmě nešlo, si nad ránem s rukou na jejím zadečku odvedl domů, netuše, že jej u toho fotí paparazzi deníku Blesk.

Pokud se skutečně jedná o Blahovou, pak bude asi u Eratů i „Štohanzlů“ pěkně veselo. Fotbalista se s modelkou ještě před měsícem chlubil na sociálních sítích fotkami z Matějské, navíc po tříleté známosti asi už pomalu myslel na zásnuby. Jak to má doma Erat s manželkou, těžko říct, ale stále jsou s Věrou vedeni jako manželé.

O dalších obětech večírku vás budeme informovat a veselo nebylo jen v našem táboře.

Sledujte eXtra.cz!

Jste hokejista NHL a nechcete dopadnout jako Michael Frolík? Prostudujte si náš návod, jak se nenechat sbalit od zlatokopky! Zachránil už mnoho hokejek, pomůže i tobě!