Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Hokejista Zdeněk Bahenský: Po rozchodu s Taťánou Makarenko se stal terčem obtěžování

Zdeněk Bahenský
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
stalkerka
Zdeněk Bahenský, bývalý přítel Taťány Makarenko (30) a táta dcery, kterou má s Vlaďkou Erbovou (38), je sice nyní volný jako pták a mohl by si svou sportem zmužnělou náruč opečovávat jednou holkou za druhou, zatím má ale spíš trápení. Uhání ho totiž stalkerka, která se, jak se zdá, nezastaví před ničím.

Nová láska?

Když nám do redakce přišla informace, že se Zdeněk Bahenský (34) údajně zakoukal do jakési slečny ze Zlína, kam za ní má pravidelně dojíždět, nedalo nám to a šli jsme jako Mohamed rovnou k hoře. A vysvětlení hokejového útočníka, který nedávno potvrdil rozchod s Taťánou Makarenko (30) po devíti letech vztahu, zní zajímavě.

Obtěžování

„Do Zlína za žádnou slečnou vážně nejezdím. Ale asi tuším, co to může být. Nebudu lhát, že po rozchodu mi začalo psát víc holek. Jedna to ale přehání. Bombarduje mě zprávami. Má asi deset profilů, posílá mi vyzývavé fotky cizích žen, pořád chce jít na kafíčko a seznámit se,“ popsal nám Zdeněk.

„Nějak si navíc zjistila moje telefonní číslo a adresu, kam mi posílá dárečky. Co vím, tak zpáteční adresa jednoho byla právě ze Zlína, tak vám možná napsala ona,“ dodal sportovec, který sice momentálně o žádném vztahu hovořit nemůže, i tak ale jistě dlouho nezůstane sám.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy