Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Hokejista Vrána našel po smrti manželky znovu štěstí: Zamiloval se do půvabné oštěpařky

Petr Vrána a Nikola Ogrodníková: Hokejista po smrti ženy našel opět lásku
Zdroj: Profimedia/Se souhlasem Nikoly Ogrodníkové
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
Vztah

Petr Vrána (37) v posledních letech prožíval těžké období. Počátkem března loňského roku totiž tragicky zemřela manželka Lindsey (†35) poté, co se při snaze o záchranu štěněte utopila v přehradě. Třinecký hokejový kapitán tak zůstal sám na výchovu malého synka Lea. Nyní se zdá, že našel opět štěstí. Začal totiž randit s oštěpařkou Nikolou Ogrodníkovou (31), která vše provalila společnou fotkou na Instagramu.

Hokejista Petr Vrána přišel o svou životní lásku Lindsey v březnu 2021. Kanadská rodačka se utopila při pokusu o záchranu pejska na zamrzlé nádrži Slezská Harta. Vránovi se tak zhroutil celý svět. Logicky uvažoval, že s hokejem sekne. "Po tom, co se stala ta nehoda, jsem přemýšlel, jestli se vrátit, nebo ne," přiznal útočník v rozhovoru pro DVTV.

Nakonec z hokeje neodešel a jako kapitán dotáhl Třinec ke třem titulům v řadě. Právě hokej a malý synek Leo drželi hokejistu na vodou. Přesto mu ale v životě něco chybělo. Tomu je ale už také konec, protože Vrána našel oporu v půvabné oštěpařce Nikole Ogrodníkové. Ta vztah potvrdila na svém Instagramu.
Na sociální síti totiž zveřejnila fotku, na které pózuje společně s Vránou i jeho synem Leem. "Uctěte minulost a společně se pohněte vpřed," napsala ke snímku atletka, která je považována za nástupkyni Barbory Špotákové, zlaté olympijské medailistky z olympiády v Pekingu.

Ogrodníková chodila s Veselým

Ogrodníková je svěřenkyní fenomenálního oštěpaře Jana Železného. Pod jeho vedením dokázala získat stříbrnou medaili na mistrovství Evropy v atletice v roce 2018. Tehdy se stala i českou atletkou roku. Do roku 2019 tvořila oštěpařský pár s Vítězslavem Veselým, bronzovým medailistou z loňských her v Tokiu. Ten už je ale minulostí a nyní se Ogrodníková těší z náruče třineckého hokejisty.


GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy