Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Hokejista Tomáš Nosek bude mít svou vlastní ulici: Myslel jsem, že jde o vtip, přiznal

Hokejista Tomáš Nosek bude mít svou vlastní ulici: Myslel jsem, že jde o vtip, přiznal
Zdroj: Profimedia.cz
hokej
Ulice Las Vegas ponese jméno po českém hokejovém reprezentantovi. Zařadí se tak mezi další osobnosti, které se svou ulicí ve Vegas už pyšní. Řeč je o Tomáši Noskovi (27), který přiznal, že když se informaci dozvěděl, myslel, že jde o vtip.

Svou cedulku ve slavném městě mají například astronaut Neil Armstrong, spisovatel Charles Dickens, herečka Marilyn Monroe nebo rapper Tupac. Teď ji bude mít i Nosek. „Když jsem se to dozvěděl, nebyl jsem si jistý, jestli náhodou nejde o vtip,“ přiznal portálu iDnes.cz.

Je to velká pocta, o které netušili ani Noskovi spoluhráči. Na vznikající hlavní ulici s názvem Golden Knights Way se mají napojovat menší uličky pojmenované podle borců, kteří na jaře 2018 dotáhli nový klub NHL až do finále Stanley Cupu.

Tomas Nosek Street bude ulice, na kterou je hokejista velmi hrdý. A není se čemu divit. „Nestává se každý den, aby po vás pojmenovali ulici, no ne? Jsem rád, že tady budu nějak zvěčněný,“ pochvaloval si Nosek, který o stěhování ale zatím nepřemýšlí. „I když by bylo super bydlet ve vlastní ulici,“ smál se.

Pozice útočníka ale aktuálně, pokud jde o hokej, není záviděníhodná. V létě mu vyprší smlouva s Vegas, kde po přestupu z Detroitu nastupuje třetí sezonu. Ta aktuální je kvůli pandemii přerušena a pokračování zůstává v nedohlednu.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy