Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Hokejista Tomáš Hertl se stal podruhé otcem. Chlapeček dostal krásné jméno

Od roku 2019 jsou manželé.
Zdroj: profimedia
+ Další 4 fotografie
Miminko

Český hokejista hrající za klub San Jose Sharks v NHL Tomáš Hertl (29) má pořádný důvod k oslavám. V úterý se mu narodil vytoužený syn, kterému s manželkou Anetou dali jméno Theo, jak napsala šťastná maminka na sociální sítě. Společně má pár ještě tříletého syna Thobiase.

Hokejista Tomáš Hertl prožívá i se svou manželkou Anetou nádherné životní období. Narodil se jim druhý zdravý potomek, který dostal jméno Theo. Bude to tak již třetí Hertl se jménem začínajícím na písmeno T. Společně totiž mají ještě tříletého syna Tobiase.

Hertl měl v úterý nastoupit na led s týmem San Jose Sharks, to se ovšem nestalo, jak napsal web TN.cz. Místo toho dostal volno, aby mohl být se svou drahou polovičkou u porodu.

Dali mu krásné jméno

V úterý večer pak Aneta přidala na sociální sítě fotografii syna Thea. „Ahoj! Moje jméno je Theo Hertl. Děkuji za všechno,“ napsala.

Jen pár hodin před porodem přitom přidala na sociální sítě fotografie z profesionálního focení, kde ještě měla veliké těhotenské bříško. Ke snímku, na němž je i její manžel a syn, připsala: „Brzy.“ Asi ani nečekala, jak brzy druhý chlapeček na svět přijde.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy