Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Hokejista Slavie Sebastian (15) má leukémii: Jedna pleš, všichni pleš, vzkázali spoluhráči

Hokejista Slavie Sebastian (15) má leukémii: Jedna pleš, všichni pleš, vzkázali spoluhráči
Zdroj: HC Slavia Praha / Sebastian Weitz / koláž eXtra
+ Dalších 7 fotografií
krásné gesto
Další z nadaných mladých sportovců dostal od života pořádnou nálož. Patnáctiletý Sebastian Weitz, talentovaný hokejista z dorostenců HC Slavia Praha, má potvrzenou leukémii. Jeho tým ho však nenechal na holičkách. Sebastian kvůli léčení přišel o vlasy a celý tým se ho rozhodl podpořit.

Rozjetou hokejovou kariéru Sebastianu Weitzovi zastavila leukémie. Patnáctiletý sportovec se po informování o zákeřné a kruté diagnóze musel připravit na chemoterapie. Kvůli nim přišel o vlasy, ale rozhodně na celou situaci není sám. Přátelé a spoluhráči s ním drží basu a nenechali ho ve štychu.

Kluci z dorostu HC Slavia Praha mladému hokejistovi poslali jasný vzkaz. Společně si všichni oholili hlavu, a tím dokázali, že jsou opravdu jedna banda. "Borci, tak tohle bych do vás nikdy neřekl," okomentoval fotku u jednoho z členů týmu Sebastian dojatě. Lepší spoluhráče si nemohl přát. "Jedna pleš, všichni pleš," odepsal spoluhráč Vojta Malínek.

Vzkazy od velkých hokejových hvězd

Dorostenci s tímto rozhodnutím přišli sami. "Dorostenci se týmově ostříhali dohola, aby vyjádřili podporu svému spoluhráči Sebastianu Weitzovi, který bojuje s vážnou nemocí. Parádní gesto," stojí na sociálních sítích HC Slavia Praha. A nejsou jediní, kteří Sebastiana podpořili.

Například hokejista ze San Jose Tomáš Hertl, který poslal mladíkovi vzkaz. "Určitě to zvládneš, hlavně mysli pozitivně," přál mu Hertl. Stejně tak učinil i Radek Smoleňák z týmu z Hradce Králové. "Slyšel jsem, že jsi velkej hokejista, tak se musíš dát co nejrychlejc do kupy, abychom se co nejdřív potkali na ledě," usmíval se kapitán týmu.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy