Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Hokejista Salák rozmazluje svou ženu. Šestinásobné mamince nadělil luxusní vůz za miliony

Michaela Saláková dostala luxusní auto.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Instagram M. Salákové
+ Dalších 8 fotografií
vánoční dárek

Český hokejový brankář Alexander Salák (36) miluje svou manželku a není žádný skrblík. Obojí dokázal svým vánočním dárkem pro ženu Michaelu. Šestinásobná maminka totiž dostala předčasně pod stromeček luxusní automobil Cadillac Escalade, jak se pochlubila na svém Instagramu. Radost jí nezkazily ani nenávistné komentáře.

Tak dík, Sašo. Jsem zvědavá, co na mě bude v tom adventním kalendáři čekat 24. 12. Konečně pořádnej dárek. Ideální auto pro drogový dealery a pak taky pro mámu s šesti dětma,“ okomentovala svou fotografii s nejnovějším přírůstkem do rodiny Michaela Saláková.


Už na začátku adventu své manželce udělal radost hokejový brankář Alexander Salák, který je aktuálně bez angažmá a pohrává si s myšlenkou ukončení kariéry. Obří vůz Cadillac Escalade, který se prodává za cenu kolem 3,3 milionu korun, byl ozdoben pentličkou a Míša z dárku měla velkou radost.


Žena gólmana, který si během svého působení na ledě zachytal i v NHL, se ale musela vyrovnat i s kritikou. Některým jejím sledujícím na Instagramu totiž nebylo po chuti, že dává na odiv, jak se má dobře.

Přestaň se chlubit, některé děti nemají co jíst a ty se nestydíš,“ zní například jeden z komentářů. Jiní čerstvé majitelce rozměrného vozidla přejí „hodně štěstí s parkováním v centru“.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy