Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Hokejista Řepík bude podruhé otcem: Půvabná manželka Sylvia promluvila o těhotenství i jménu

Dočkají se holčičky.
Zdroj: se souhlasem Sylvia Řepíková
+ Další 4 fotografie
těhotenství

Hokejista Michal Řepík se svou manželkou Sylvií Řepíkovou se těší na druhého potomka. Radostnou informaci o těhotenství pár sdílel v květnu na sociálních sítích, tentokrát se rozhodl světu odhalit i pohlaví děťátka a po synovi přivítají na svět dceru. Budoucí dvojnásobná maminka Sylvia redakci eXtra prozradila, jak prožívá druhé těhotenství a promluvila i o jméně. 

Hokejista Sparty Michal Řepík se se svou manželkou Sylvií dočkají druhého potomka. Radostnou novinku o očekávání oznámili již v květnu skrze rodinné snímky z Dubaje.

Tentokrát se pár světu také pochlubil, že se po synovi dočkají i dcery. "Hádejte, co budeme mít, holčičku," oznámili manželé na svém Instagramu, kde se vmžiku objevily milé vzkazy.

Těhotná bych mohla být asi pořád

Půvabná Sylvia Řepíková redakci eXtra prozradila, že bylo miminko plánované a už se na svůj poklad velmi těší. "Snažili jsme se docela dlouho, takže jsme rádi, že se to konečně povedlo," svěřila se budoucí dvojnásobná maminka, která je ve 4. měsíci těhotenství a cítí se skvěle.

"Zatím se cítím výborně, ani bych neřekla, že jsem těhotná. Podobně jsem to měla i v prvním těhotenství, takže bych asi mohla být těhotná pořád. Ale je pravda, že mám větší bříško teď, než když jsem čekala syna. Docela jsem se bála, jestli to nejsou dvojčata, protože je máme v rodině."

Pár už se na svůj poklad velmi těší, dokonce již mají i vybrané jméno. "Manžel se moc těší, vždy si přál holčičku, tak se nám to povedlo, a navíc se nám vyrovná i stav a kluci už nebudou v převaze. (smích) Termín máme na konci listopadu a jméno už máme vybrané, ale necháme si ho pro sebe," uzavřela.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy