Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Hokejista Radko Gudas se stal počtvrté tátou: Narodila se mu dcerka, které dal rozkošné jméno!

Zdroj: Profimedia
Novorozeně

Český hokejista Radko Gudas (31), momentálně působící ve Florida Panthers v severoamerické NHL, zažívá velmi radostné období. V exkluzivním rozhovoru pro Blesk přiznal, že před pár dny na Floridě se svou ženou Barborou přivítali na světě čtvrtého potomka - dcerku Frídu. 

Hokejový obránce působící momentálně na Floridě Radko Gudas se v rozhovoru pro Blesk svěřil s krásnou novinkou. S manželkou Barborou, kterou si vzal v roce 2016, přivítali před několika dny na světě holčičku, které dali jméno Frída.

Pár už vychovává dvě holčičky a jednoho chlapce a veřejnost si dělá legraci, že se mu narodil potomek vždy, když hrál za jiný klub. Nejstarší Leontýnka (6) se narodila, když hrál za Tampu, chlapec Kvído (4), když byl ve Philadelphii, a malá Elvíra (1), když hrál ve Washingtonu. Nejmladší Frída se narodila nyní, když otec hájí barvy Florida Panthers. „Vtípky na to, že se nám narodilo miminko v každém klubu, kde jsem hrál, slýchávám často,“ prozradil Gudas v rozhovoru pro Blesk.

Z každého města jiné vzpomínky

Zároveň také dodal, že to rozhodně nebyl žádný záměr. „Ale povedlo se a budeme tak mít na každé místo jiné vzpomínky,” nechal se slyšet. Tak početnou rodinku prý ani s manželkou neplánovali, prostě se to podle jeho slov stalo. Na druhou stranu je ale za početnou rodinu velmi rád. „Byl jsem pro. Manželka také pochází z větší rodiny. Jsem hrozně rád, jak to vše zvládá,“ řekl.

Co se týče rodičovství, Radko si ho náramně užívá.Frídu jsme uvítali v rodinném kruhu a těšíme se, až za námi budou moci dorazit babičky a dědové. Nemohu mluvit za manželku, ale já si to užil, jak nejvíc jsem mohl,” doplnil nadšený Gudas.

Související články

Další články