Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Hokejista Radek Faksa zdědil nádhernou přítelkyni: Dominika z fotbalu přesedlala do NHL

Hokejista Radek Faksa zdědil nádhernou přítelkyni: Dominika z fotbalu přesedlala do NHL
Zdroj: Dominika Matušínská archiv
+ Dalších 9 fotografií
galerie
Radek Faksa (26) je český hokejový útočník a ve své první sezoně v Ontario Hockey League byl nejlepším střelcem sezony 2011-2012. Ostřílený hráč NHL nedokázal odolat půvabné české krásce Dominice Matušínské, se kterou je již přes dva roky. Dominika dřív randila s plzeňským fotbalistou Janem Baránkem, který ovšem odešel do předčasného důchodu a Dominika tak zalovila ve vodách NHL.

Radek Faksa byl dlouho zadaný s půvabnou kanadskou přítelkyní Jaide. Jejich vztah vypadal spokojeně a přátelé si šuškali o tom, kdy do toho dvojice konečně praští. Místo svatby a rodiny ale přišel rozchod.

Hokejový útočník Radek Faksa se zakoukal do nádherné a vnadné Dominiky Matušínské, která moc dobře ví, jak na chlapy. Jejím bývalým partnerem byl fotbalista Jan Baránek, bývalý český fotbalový obránce a hráč klubu FC Viktoria Plzeň.

Baránek ale musel předčasně ve svých čtyřiadvaceti letech kvůli zdravotním komplikacím s kolenem ukončit dobře nastartovanou kariéru. Následoval rozchod s Dominikou, která zalovila ve vodách NHL a podařilo se.

Sympatická Dominika a hokejista Radek Faksa jsou spolu již přes dva roky a podle sociálních sítí všechno klape. Vy se nyní můžete podívat do galerie na nejpůvabnější snímky krásné Dominiky.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy