Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Hokejista Petr Nedvěd si po svém boku hýčká poklad: Těhotná Nicol je pořádná šelma

Hokejista Petr Nedvěd si po svém boku hýčká poklad: Těhotná Nicol je pořádná šelma
Zdroj: Nicole Volfová archiv
+ Dalších 14 fotografií
galerie
Petr Nedvěd (48) je bývalý kanadsko-český profesionální hokejový útočník, který si po svém boku hýčká krásnou modelku Nicole Volfovou (25). Pár v současné době prožívá jedno z nejkrásnějších období v životě. Nicole je v pokročilém stádiu těhotenství a zanedlouho přivede na svět prvního potomka.

Bývalý hokejista Petr Nedvěd si momentálně užívá pořádně rodinné pohody. Jeho mladinká partnerka Nicole Volfová mu zanedlouho porodí prvního potomka. Zamilovaný pár se také svěřil s tím, že to bude holčička.

„Když jsme s Nikčou ještě nevěděli pohlaví, říkal jsem i doma, mámě a bráchovi, že si spíš přeju holčičku. Ale ve finále jde hlavně o to, aby to malý bylo zdravý. Říká to každý rodič, ale je to velká pravda. Těším se moc! Samozřejmě, že jsme to plánovali, žádná nehoda," svěřil se před nedávnem v rozhovoru pro iSport.cz.

Samozřejmě, že se naskytla otázka, zda má Nedvěd v plánu podruhé do toho praštit. „Lehce jsme se o ní bavili, ale shodli jsme se na tom, že by taková akce měla být příjemná pro nás pro oba, na pohodu, užít si to se vším všudy. A neorganizovat honem něco narychlo, protože čekáme malou,“ dodal.

Před Nicole byl Petr Nedvěd ženatý v letech 2004 až 2006 s Veronikou Vařekovou. Do galerie se můžete podívat na sexy fotky budoucí maminky Nicole.

Související články

Další články