Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Hokejista Petr Nedvěd se vzdal luxusního apartmá: Na jeho prodeji prodělal 13 milionů korun

Hokejista Petr Nedvěd se vzdal luxusního apartmá: Na jeho prodeji prodělal 13 milionů korun
Zdroj:
+ Dalších 17 fotografií
změna je život
Obrovský životní krok udělal Petr Nedvěd (48), když se rozhodl prodat své luxusní apartmá v Miami. Místo, které tak miluje, vymění za život v Česku po boku své partnerky Nicol a jejich nedávno narozené dcerky Naomi. Na prodeji však prodělal víc, než by chtěl...

Bývalý kanadsko-český profesionální hokejista Petr Nedvěd se nedávno stal otcem a učinil velké rozhodnutí. Místo mrazu a sněhu v Česku se svou partnerkou Nicol pravidelně odlétal do svého luxusního apartmá v Miami. To se mu však už tolik nevyplatí.

Na luxusním apartmá prodělal miliony

Před deseti lety koupil byt v 15. patře mrakodrapu v South Beach a jen o čtyři roky později si vybral luxusnější bydlení ve 39. patře. Apartmá koupil za astronomických 69 milionů korun, což se mu vyplatilo ve všech ohledech. Kromě prodeje.

Přes realitní kancelář nabídl své milované luxusní apartmá za 67 milionů. Za tuto cenu se o něj však nikdo nehlásil a nakonec musel s cenou klesnout až na 56 milionů. Oproti původní ceně bytu prodělal 13 milionů!

Rodičovský přístup

"Bohužel, něco jsem ztratil, ale to je dané dobou," uvedl Nedvěd pro Blesk. Dodal, že to pro něj nebylo smysluplné časově ani finančně. "Ty poplatky jsou šílené a my nemáme v plánu tam tak často lítat," vylíčil.

A vůbec mu to zřejmě nevadí. Jak je vidět, s jeho partnerkou Nicole se moc milují. Uvažuje jako správný rodič. "Malá pak půjde do školky, do školy, takže čas bude jen v létě," podotkl s tím, že v létě je v Miami velké vlhko a horko. Plánuje se tam samozřejmě vracet, ale postačí jim pronájem.

Související články

Další články