Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Hokejista Petr Čáslava má velký problém: Údajně měl řídit pod vlivem kokainu

Petr Čáslava měl řídit pod vlivem kokainu.
Jeden z nejlepších českých obránců Petr Čáslava (38) má evidentně velký problém. Pardubického hokejistu totiž měli v autě zadržet policisté a následné testy údajně prokázaly přítomnost kokainu v těle. S informací přišel jako první portál Seznam.cz.

„Policisté v Pardubicích kontrolovali kromě jiných osob také osmatřicetiletého řidiče, který se na místě podrobil testu ke zjištění přítomnosti omamných a psychotropních látek s pozitivním výsledkem na kokain. Následně byl tento řidič vyzván k lékařskému vyšetření spojenému s odběrem krve, tomu se podrobil,“ řekla pro Seznam.cz Andrea Muzikantová, tisková mluvčí z Krajského ředitelství policie Pardubického kraje.

Policie prozatím nepotvrdila totožnost hokejisty Petra Čáslavy. „Klub nemá žádnou takovou informaci od policie nebo jiného orgánu, a proto se nemá k čemu vyjadřovat,“ uvedl generální manažer pardubického klubu Dušan Salfický.

„Tiskový mluvčí klubu Jan Hrabal zároveň dodal, že se k celé věci nebude vyjadřovat ani Čáslava. Ten se má údajně hájit tím, že výsledek krevních testů v nemocnici dopadl negativně,“ dodává Seznam.cz.

Mohlo by vás zajímat

Další články